TRENERZY

MARCIN WOŹNIAK

KONTAKT MARCIN WOŹNIAK

Współtwórca Personal Trainers, trener personalny EBFF, fizjoterapeuta, terapeuta manualny, dietetyk, trener przygotowania motorycznego wg koncepcji Athletes’ Performance, instruktor sportu ze specjalnością: kulturystyka PZKFiTS, sędzia kulturystyki i fitness PZKFiTS. Trener takich sportowców jak:  Krzysztof Hołowczyc (kierowca rajdowy, aktualnie startujący w rajdzie Dakar), Przemysław Opalach(bokser: 12-2, 11 KO), Mikołaj Borkowski (tenisista pracujący i trenujący w USA), Krzysztof Sobczak (Jungle Marathon 2013).

W skład mojej oferty wchodzą:

Kompleksowa rehabilitacja : pourazowa, pooperacyjna, przygotowanie do
planowanej operacji ortopedycznej
Powrót do sportu po kontuzji, operacji
Terapia zespołów bólowych kręgosłupa

Funkcjonalny trening medyczny
Przygotowanie motoryczne w sporcie
Treningi siły, mocy i szybkości w sporcie
Treningi oraz dieta redukujące tkankę tłuszczową

Oraz specjalistyczne usługi:
Trening respiracyjny/ oddechowy – Spirotiger
Pomiary mocy, siły i szybkości – Myotest
Pomiary składu budowy ciała

REFERENCJE


„Marcina znam od kilku lat, i od razu zauważyłem u niego ogromną wiedzę i profesjonalizm. Na początku doradzał mi w treningach siłowych, a z czasem zaczęliśmy współpracę fizjoterapeutyczną. Grając zawodniczo w tenisa, jestem narażony na duże przeciążenia oraz brak równowagi napięć mięśniowych. Od dłuższego czasu miałem problemy z odcinkiem lędźwiowym kręgosłupa oraz prawym barkiem, ale dzięki Marcinowi te bóle zniknęły. Po każdej sesji fizjoterapii czuję się o wiele lepiej.

Na początku Marcin wyjaśnił mi w jaki sposób działa ludzkie ciało. Dzięki temu wiedziałem dlaczego mam przeciążone plecy, przeciążony prawy bark i dlaczego czasami w bardzo długich meczach miewam skurcze w nogach. Jego wiedza pomogła mi w odpowiednim dobraniu ćwiczeń w treningu siłowym oraz w zapobieganiu kontuzji, co jest jedną z najważniejszych kwestii  w sporcie. Jak dla mnie niesamowicie wymagający fizycznie program treningowo-fizjoterapeutyczny. Nie mogę sobie wyobrazić współpracy z inną osobą. Marcin zawsze ma bardzo dużo energii, pasji do pracy oraz do tego żeby cały czas się rozwijać i poszerzać swoją bogatą już wiedzę . Po kilku sesjach fizjoterapii wie już bardzo dobrze w jaki sposób funkcjonuje moje ciało, i dzięki temu efekty są coraz bardziej widoczne. Mam do niego ogromne zaufanie, i mimo tego, że fizjoterapia to ciężka i niekiedy bolesna praca dla mnie, to zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne spotkanie”.

Mikołaj Borkowski

„Przez ponad pół roku cierpiałam na bardzo nieprzyjemne bóle pleców, głównie lewej łopatki. Miałam też problemy z prawym kolanem.
Objawy wskazywały na początek zmian zwyrodnieniowych. Ani leczenie farmakologiczne, ani fizykoterapia nie dawały dobrych efektów. Dopiero kilka intensywnych sesji holistycznej terapii manualnej, zestaw odpowiednich ćwiczeń i pomoc w doborze materaca sprawiły, że w końcu zaczynam czuć się dobrze. Marcin najpierw przeprowadził szczegółowy wywiad. Potemdokładnie mnie zbadał. Terapia, choć na początku dosyć bolesna, z dnia na dzień przynosiła odczuwalne efekty. Po dwóch tygodniach czuję się w końcu dobrze. Rano nie budzę się z bólem połowy ciała, mogę znowu uprawiać sport, odzyskałam komfort fizyczny, a co za tym idzie, także psychiczny. Podziwiam wiedzę, umiejętności i profesjonalizm Marcina. Bardzo mi pomógł. Z czystym sumieniem polecam jego usługi znajomym i rodzinie. Warto mu zaufać”.

Jolanta Wiszniewska, dziennikarka

„Podziękowania dla wybitnego specjalisty z dziedziny treningu personalnego i rehabilitacji za pomoc w usprawnieniu po nabytej kontuzji i znaczącej poprawie kondycji i wyglądu sylwetki”.

Bogdan Wojciechowski

„Wymarzona sylwetka,świetne samopoczucie, duży przyrost siły i masy mięśniowej oraz poprawienie wydolności to liczne efekty współpracy z Marcinem. Dieta, trening i suplementacja jaką doradził mi Marcin były idealnie dopasowane do moich możliwości fizycznych jak też trybu życia. Przed rozpoczęciem współpracy mój trening i dieta pozostawiały dużo do życzenia. Dzięki Marcinowi i wytrwałości w treningu szybko osiągnąłem wyniki, do których dążyłem przez bardzo długi czas. Marcin jest rewelacyjnym trenerem osobistym, a to co robi to już coś więcej niż tylko praca – to ogromna pasja!!!” Gorąco polecam

Łukasz Misierewicz

„Główna zaleta Pana Marcina to pasja do tego co robi. Posiada ogromną wiedzę na temat fitnessu, kulturystyki i zdrowego odżywiania, co świetnie dopasowuje do indywidualnych potrzeb klienta. Ponadto potrafi świetnie motywować, dzięki czemu każdy nawet ciężki trening jest przyjemnością”.

Katarzyna Kontarowicz

„Trenowałem samodzielnie przez ponad 2 lata, ale widoczne postępy przyszły dopiero wówczas , gdy podjąłem współpracę z Marcinem. Fachowość porad dotyczących treningu, diety i suplementacji z jednej strony , a z drugiej konsekwencja , rzetelność i to coś, co powoduje, że nie odpuszczasz ! To działa! A wszystko w przyjacielskiej atmosferze. Gorąco polecam !”

Piotr Czułowski

„We wrześniu 2013, pod koniec 6 miesiąca ciąży rozpoczęłam treningi z Marcinem. Fanatycznie uprawiany basen i dwa spotkania „treningowe” dawały poczucie zwiększającej się siły organizmu i coraz lepszego przygotowania do dużego wysiłku jakim w moim przekonaniu miał być poród. Oczywiście każda kobieta wie, że jej ciało się zmienia i jeszcze przez jakiś czas po rozwiązaniu będzie musiała pogodzić się z inną niż przed ciążą formą fizyczną. Wiedza i przygotowanie oraz wcześniejsze doświadczenia z ciężarnymi podopiecznymi sprawiły, że nasze spotkania spełniły swoje zadanie. Czułam się silna, o braku energii nie było mowy, a psychicznie – bajka, bo byłam przekonana, że ciało mi pomoże. Tak tez się stało. Marcin prowadził ze mną bardzo mało obciążające zajęcia, które miały mnie wzmocnić, ćwiczyliśmy prawie na wszystkich przyrządach, podnosiłam hantle (co moją mamę z pewnością by przeraziło:), rozciągaliśmy się. Każdej kobiecie poleciłabym taką formę dbania o siebie w czasie ciąży, szczególnie tym, które przed uprawiały sport. Dzięki profesjonalnej opiece Marcina zapanowałam nad własnym ciałem, a nie odwrotnie. To poczucie jest bezcenne! Szczerze polecam treningi z Marcinem, nie tylko w czasie ciąży. Miła atmosfera, wiedza i elastyczność to główne zalety, jakie mogę wymienić. Dodam, że dzień przed porodem Marcin pomógł mi dając ulgę przy bólu kręgosłupa, a taśmy na plecach „zachwyciły” w szpitalu.

Po porodzie, jeszcze przez jakiś czas byłam w szpitalu z powodu poważnej operacji. Również w rekonwalescencji po zabiegu pomogło zaufanie do własnego ciała zbudowane przez kilka miesięcy, podczas trenigów z Marcinem. Za co szczerze dziękuję.”

Małgorzata Sadowska

regulamin

personal-trainers.pl © 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekty UE       xhost.cc