AKTUALNOŚCI

Jakie są zalety korzystania z trenera osobistego?

Przez personal-trainers.pl | W Łódź | 28 Sierpień, 2014

Żyjemy w epoce fachowców – sprzątaczka porządkuje nasz dom, specjalista przycina trawę. Nie ma zatem sensu robić czegoś w czym nie jesteś doskonały, jeśli ktoś inny może zrobić to za ciebie, za mniej niż to, co możesz zarobić. Zatem, być może nadszedł czas, aby wezwać specjalistę!?

Trening personalny da Ci najwięcej korzyści z członkostwa na siłowni. Osobisty trener wyznaczy Ci Twoje cele, dostępność oraz rodzaje ćwiczeń, które lubisz robić, a następnie pomoże sformułować plan, podporządkowany określonemu przez Ciebie czasowi.

Dobry plan ćwiczeń będzie posiadać właściwą kombinację typów ćwiczeń, jak również okresów regeneracji, unikając przy tym nadmiernej eksploatacji Twojego organizmu.

Trening z trenerem osobistym sprawi, że godzina spędzona na siłowni będzie dużo bardziej wydajna. Nie będziesz musiał martwić się o to, które z ćwiczeń aktualnie wykonujesz, jak wiele zestawów i powtórzeń Ci pozostało, a także jak ustawić sprzęt oraz ostatecznie czy wykonujesz ćwiczenia w sposób prawidłowy.
Będziesz posiadał pełną uwagę eksperta, a sam program ćwiczeń zostanie dostosowany do wszelkich niedogodności oraz problemów zdrowotnych z jakimi masz problem. Twój trener personalny wypracuje najlepszy dla Ciebie plan ćwiczeń – skrojony na miarę Twoich możliwości.

Dzięki szkoleniu jeden-na-jednego zyskasz możliwie najwyższą elastyczność w sposobie osiągania swoich celów.

Zajęcia grupowe typu „fitness” niewątpliwie posiadają swoje zalety, aczkolwiek czas oraz zakres ćwiczeń nie zawsze odpowiadają wszystkim uczestnikom. Dlatego też, trening personalny umożliwi Ci dostosowanie rodzaju zajęć do swoich potrzeb, a w zamian za to jedyne co będziesz musiał zrobić, to pojawić się na zajęciach, gdzie reszta zostanie przygotowana specjalnie dla Ciebie.

Indywidualne sesje szkoleniowe mają tak wiele korzyści, że większość trenerów osobistych, również posiada własnych trenerów! Tak jak Ty, są bardzo zajętymi ludźmi, godzącymi ze sobą wiele ról.

Wszyscy dokładnie wiemy, jak ważne jest to, aby uprawiać sporty i jak trudne jest pogodzenie tego z pozostałymi obowiązkami. Niestety, w dzisiejszych czasach, już zawsze ciężkim będzie ustalenie priorytetów oraz określeni wagi zadań zawodowych, osobistych czy też tych związanych z rozwojem sportowym. Dlatego też, podjęcie decyzji o rozpoczęciu indywidulanej ścieżki treningów oraz umawianie spotkań z trenerem, pozwoli Ci utrzymać reżim ćwiczeń oraz wysoki priorytet zajęć sportowych w Twoim życiu.

Po upływie pewnego czasu, na pewno okaże się, że gdy już zaczniesz cieszyć się z kolejnych sesji oraz dostrzeżesz korzyści płynące z treningów personalnych, Twój osobisty trener wyda Ci się niezastąpiony, a Ty zdasz sobie sprawę że jest to coś bez czego nie możesz już żyć.

personal-trainers.pl © 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekty UE       xhost.cc