AKTUALNOŚCI

Co jest kluczem do sukcesu w zakładach sportowych? – Quora może być zabawą dla każdego

Przez Marek Jędrzejewski | W uncategorized | 27 maja, 2021

Co jest kluczem do sukcesu w zakładach sportowych? – Quora może być zabawą dla każdego

Zarabianie pieniędzy na zakładach sportowych może być trudne, jednak jest wielu graczy sportowych, którzy nieustannie wygrywają, a także wielu wyspecjalizowanych graczy, którzy doskonale utrzymują się z zakładów sportowych. Na tej stronie znajdziesz sportowe podejście do zakładów, a także wskazówki, które pomogą Ci stać się jednym z wygrywających wagerers.

Podstawy metody zakładów sportowych Aby samodzielnie pomagać w generowaniu dochodu lub zarabianiu pieniędzy na zakładach sportowych, istnieje kilka podstawowych metod lub sugestii, które zamierzasz zrozumieć i których będziesz przestrzegać. Żadna z tych strategii zakładów sportowych nie jest żadną sztuczką, ale przestrzeganie ich z pewnością pomoże Ci wygrać pieniądze w sporcie.

# 1 Zarządzanie pieniędzmi / Administracja bankrollem Kiedy obstawiasz zakłady sportowe, powinieneś zawsze odłożyć pewną ilość pieniędzy, którą nazywamy „bankrollem”, za którą możesz zapłacić, aby stracić. Podobnie jak w przypadku każdego rodzaju zakładów, nigdy nie zamierzasz obstawiać zakładów sportowych za gotówkę, której nie możesz stracić.

Podstawową metodą zakładów sportowych w przypadku finansowania jest obstawianie zakładów tylko za 1% -5% swojego bankrolla. Na przykład, jeśli Twój bankroll na sezon NFL wynosił 1000 $, z pewnością zarabiałbyś 10-50 $ na każdej grze wideo NFL, na którą chciałbyś postawić. Bardzo ważne jest również, aby nie ścigać swoich przegranych większymi zakładami.

Na przykład, jeśli chcesz liczyć na Patrioty z Nowej Anglii na spread 7-czynnikowy, chciałbyś sprawdzić kilku różnych bukmacherów, aby zobaczyć, czy któryś z nich zapewnia Patriotom 6,5 punktów, lub przynajmniej zlokalizuj najlepsza cena, jaką można je zdobyć za 7 punktów.

5 do -2. 5. Bukmacherzy są sprytni, aby wystawiać więcej pieniędzy, aby to zrobić, matematycznie czyniąc to kiepską strategią. Dokładnie to samo dotyczy kupowania słabszego zawodnika NFL z +2. 5 do +3. 5 jako przykład. W 99% przypadków z pewnością odradzałbym to. Obejrzyj poniższy klip wideo dotyczący oceny czynników wpływających na słabsze wyniki w NFL.

Niektóre znane pytania dotyczące prognoz sportowych: Sklep Kindle – Amazon.com.

22bet logowanie

Po pierwsze, możesz spróbować dostosować się do handicapera sportowego, który korzysta ze sprawdzonego systemu zakładów sportowych. Uważaj jednak na oszustów w okolicy. Jeśli nie pokażą swoich poprzednich rekordów długoterminowych plus dowody, zdałbym, i przez większość czasu w ogóle nie wydawałbym na wybory.

Koncepcja polega na tym, że zespoły są zwykle bardziej zmotywowane do zanurzenia się w domu i zazwyczaj nie składają się, jeśli są w dół, tak jak podczas podróży. Zakłady na psy domowe w przeszłości mogły przynosić pieniądze, ale już nie jest to prawdą. Możesz przeczytać aktualny artykuł na temat rynku zakładów, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Ponieważ linie przesuwają się od momentu ich przesłania do momentu rozpoczęcia gry wideo, będziesz chciał otrzymać swój zakład w momencie, gdy uzyskasz najlepszy koszt. Przewidywanie ruchów linii jest niewiarygodnie trudne, ale warto je zbadać. Spójrz na poniższy klip wideo, który oznaczyłem jako „Kiedy obstawiać zakłady”.

Naprawdę tam byłem. Uwierz mi. Nie bój się jednak, ponieważ przez lata poświęciłem wiele badań na pokonanie systemu i właśnie tutaj przedstawię 5 najlepszych metod zakładów piłkarskich, które pomogą Ci zmienić dochody. Jak dokładnie różnią się metody handlu piłką nożną od typowych zakładów? Podstawową różnicą między byciem zwykłym graczem a stosowaniem się do podejścia handlowego jest po prostu fakt, że metoda strategiczna ma tendencję do przestrzegania stałego zbioru reguł.

personal-trainers.pl © 2013. Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekty UE       xhost.cc